TOP LOGISTIK GMBH · Willy Graf Str. 14 · 6330 Kufstein · Tel.: +43 5372 72022-0 · Fax: DW 330 · top@toplogistik.com · www.toplogistik.com

Inne języki:

PHILOSOPHIE


Unternehmen Philosophie

JAKOŚĆ
Przywiązywanie wagi do jakości jest odpowiedzią na wymagania stawiane nam przez naszych klientów i partnerów. Utożsamianie się i realizacja ich oczekiwań jest dla nas oczywistym wyzwaniem. Wiedza, doświadczenie i ambicja wyróżniają naszą pracę i stanowią solidną podstawę dla wszystkich wymagań jakościowych. Wysoka jakość naszych świadczeń to znacznie więcej niż cel. To warunek, bez którego nie moglibyśmy utrzymać się na rynku. Ustawiczny rozwój i optymalizacja wydajności, zadowolenie naszych klientów i dobro naszych pracowników tworzą fundamenty naszej kultury firmowej.

KOMPETENCJE
Talenty i umiejętności określają poziom naszych kompetencji, które mają zasadniczy wpływ na wydajność i skuteczność naszej firmy. To pokrywa się z oczywistą chęcią sprostania wymaganiom, znajdowania nowych rozwiązań i radzenia sobie z wyzwaniami. Kompetencje sprawiają, że nasi klienci zyskują zaufanie i pewność, a dla naszych pracowników stanowią rzetelną miarę poczucia własnej wartości. Wysoki poziom wiedzy specjalistycznej połączonej z zaangażowaniem i ogromną dynamiką dopasowywania się do potrzeb czynią z nas zaufanego partnera w branży logistycznej.

RZETELNOŚĆ
Podczas działania, w centrum naszej uwagi stoją otwartość, postępowanie fair play oraz prostolinijność co stanowi warunek dobrej współpracy z naszymi klientami i niezbędną cenę przywiązania i współpracy z naszymi pracownikami. Zależy nam na naszych wartościach i poprzez konstruktywną krytykę ciągle się rozwijamy.Tylko w ten sposób możemy dotrzymać tego, co obiecaliśmy. Dzięki temu pozostajemy wierni nie tylko swoim klientom, ale i samym sobie. Postępujemy tak, nawet jeśli od czasu do czasu nie jest to zgodne z działaniem maksymalizującym zyski.

PRZEJRZYSTOŚĆ
Dzięki przejrzystości procesy stają się jasne i zrozumiałe. To wpływa na lojalność, zapobiega nadużyciom i niesprawiedliwości, wzmacnia zaufanie i przyczynia się do zachowania jakości naszych usług. Stały wgląd w procesy wewnętrzne i zewnętrzne stanowi podstawę naszego wyjątkowego otoczenia w pracy i powoduje, że jesteśmy nieporównywalni.

SZYBKOŚĆ
Prędkość to wielkość, którą można zmierzyć tachometrem, obliczyć na podstawie wzoru fizycznego, dzieląc drogę przez czas. Szybkość natomiast jest trudna do obliczenia i zakłada inne, bardziej skomplikowane cechy. Nasza szybkość nie boi się oporów i wymaga dużej elastyczności jak i fundamentalnego zrozumienia - wszystkie cechy, którymi odznaczają się nasi pracownicy.

BEWIRB DICH JETZT

TL 2018 Billard 06 KBlick DRUCK Mail

Spot Cinema - Uważaj!

kinospot thumb

Zostań z nami w kontakcie

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
Ok