TOP LOGISTIK GMBH · Willy Graf Str. 14 · 6330 Kufstein · Tel.: +43 5372 72022-0 · Fax: DW 330 · top@toplogistik.com · www.toplogistik.com

Inne języki:

WE LOVE (Y)OUR BUSINESS.


Unternehmen Ueber

"Entuzjazm i pasja w równym stopniu umożliwiają firmie TOP LOGISTIK generować najwyższy poziom usług." Toni Huter, Prezes

Firma TOP LOGISTIC GMBH z siedzibą w Kufstein w Tyrolu została założona w 2007 roku. Firmie od samego początku jej istnienia towarzyszy stały i stabilny wzrost. Podstawową działalnością jest organizacja i realizacja transportu ciężarowego na terenie Europy. Kompetentni pracownicy, wyjątkowa atmosfera pracy, znajomość wszystkich języków europejskich i rozbudowana sieć partnerów to podstawa sukcesu zawodowego firmy TOP LOGISTIK.

Ustawiczne szkolenia, regularne dokształcanie się i wewnętrzne procesy optymalizacyjne w połączeniu z szeroką wiedzą specjalistyczną czynią z firmy szczególnie wydajnego i godnego zaufania partnera biznesowego w branży logistycznej. Elastyczność i zaangażowanie pracowników sprawiają, że jakość stawiana jest na najwyższym miejscu i zachowywane są standardy i podstawowe wymagania firmy.

Aby zadowolić klientów, przewoźników i pracowników oraz osiągnąć wytyczone cele i pozostać wiernym własnej ideologii firma TOP LOGISTIK wyznaczyła następujące filary swoje działalności:
JAKOŚĆ, KOMPETENCJA, RZETELNOŚĆ, PRZEJRZYSTOŚĆ i SZYBKOŚĆ.

 

 

UNSER NEUER IMAGESPOT: 

DU. WIR. ZUKUNFT. TOP LOGISTIK. 

tl youtube 

BEWIRB DICH JETZT

TL 2018 Billard 06 KBlick DRUCK Mail

Spot Cinema - Uważaj!

kinospot thumb

Zostań z nami w kontakcie

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
Ok